Predstavljamo putnike za Split

Pobednici Državnog finala Dunav osiguranje SIM Srbije 2021 ostvarili su pravo učešća Međunarodnom finalu Sportskih igara mladih u Splitu

Predstavljamo putnike za Split

uto, 20. juli 2021.


Spisak učesnika Međunarodnog finala u Splitu

 

Rukomet (M)

1. NOVI SAD 1 (Novi Sad)

Rukomet (Ž)

1. LAVICE (Kraljevo)

 

Ulična košarka (M)

1. KLIK (Arilje)

2. ĐIR NA MOTORU (Kruševac)

Ulična košarka (Ž)

1. TAŠINE PRINCEZE (Kraljevo)

2. SPUTNJIK 1 (Prijepolje)

 

Tenis (M)

1. OGNJEN MILENOVIĆ (Niš)

2. ILIJA ILIĆ (Kragujevac)

Tenis (Ž)

1. MINA KAPOR (Pančevo)

2. MIA MILOSAVLJEVIĆ (Sokobanja)

 

Šah – 2006. (M)

1. MARKO MILANOVIĆ (Pančevo)

2. SAŠA LUKIĆ (Paraćin)

3. MILAN KOMATINOVIĆ (Niš)

Šah – 2006. (Ž)

1. ANASTASIJA VOJINOVIĆ (Aleksinac)

2. ANJA JOVANOVIĆ (Novi Sad)

3. ANĐELIJA BALTIĆ (Kruševac)

Šah – 2010. (M)

1. VUK ĆIRKOVIĆ (Niš)

2. VASILIJE LUKIĆ (Paraćin)

3. MILOŠ PAULA (Novi Sad)

Šah – 2010. (Ž)

1. EMILIJA VUDGALIĆ (Novi Sad)

2. JUSTINA MILOŠEVIĆ (Beograd)

3. ISKRA BELIĆ (Petrovac na Mlavi)

 

Stoni tenis 2009. (M)

1. DAVID ČAPANDA (Selenča)

2. LAZAR KUSTIĆ (Vranje)

Stoni tenis 2009. (Ž)

1. TEODORA MIUL (Nikolinci)

2. NEDA VASIĆ (Niš)

Stoni tenis 2006. (M)

1. PAVLE PUCAREVIĆ (Negotin)

2. VANJA GEORGINOV (Novi Sad)

Stoni tenis 2006. (Ž)

1. SARA RADAK (Čelarevo)

2. JELENA POPOVIĆ (Negotin)

 

Mali fudbal 2010.

1. FK 033 (Priboj)

 

Između dve vatre 2010.

1. ATOMSKI MRAVI (Kuršumlija)

Između dve vatre 2010.

1. ATOMSKI MRAVCI (Kuršumlija)

 

Odbojka (M)

1. BAVANIŠTE (Bavanište)

Odbojka (Ž)

1. BEOGRAD (Beograd)

 

Odbojka na pesku (M)

1. BEZ NERVOZE (Prijepolje)

2. VELIKO GRADIŠTE (Veliko Gradište)

Odbojka na pesku (Ž)

1. ŽOK KURŠUMLIJA (Kuršumlija)

2. LIBERO 2 (Sremska Mitrovica)

 

Atletika 2010. (M)

1. DUŠAN KOVAČEVIĆ (Zrenjanin)

2. FILIP BOJIĆ (Petrovac na Mlavi)

3. LAZAR TRIFUNOVIĆ (Kruševac)

Atletika 2010. (Ž)

1. ANĐELA CVETKOVIĆ (Novi Sad)

2. NAĐA PAUNOVIĆ (Čačak)

3. BELMA KOLAŠINAC (Novi Pazar)

Atletika 2012. (M)

1. STEFAN MIRKOVIĆ (Ruma)

2. STEFAN JANKOVIĆ (Čajetina)

3. VELJKO KRČEDINAC (Arilje)

Atletika 2012. (Ž)

1. AIŠA IKIĆ (Novi Pazar)

2. UNA UGREŠIĆ (Kikinda)

3. LOLA JORDANOV (Petrovac na Mlavi)

 

Coca-Cola Cup (M)

1. RADNIČKI (Šid)

Coca-Cola Cup (Ž)

1. ŽFK LOZNICA (Loznica)